Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlá

Prečo je tepelné čerpadlo pre Vás tak výhodné?

 

  • Pri vonkajšej teplote -22°C zohrievame vodu efektívnejšie len kompresorom, bez potreby bivalentného zdroja. Pri +15°C okolitej teploty dosiahneme bez problémov aj 70°C teplotu výstupnej vody. 
  • Vďaka kombinácii najkvalitnejších komponentov na trhu a pokrokových tlmiacich materiálov je tepelné čerpadlo ACOND jedným z najtichších na trhu.
  • Použitím najmodernejších scroll kompresorov a ekologického chladiva R 290 s vynikajúcim prevádzkovým rozsahom, ponúka dlhú životnosť a garantované záruky.

Vlastný vývoj – vlastná výroba

Tepelné čerpadlo
ACOND
Tepelné čerpadlo

Kým sa rozhodnete, prečítajte si

Odborne nainštalujeme a postaráme sa o Vás aj o 20 rokov. Všetky tepelné čerpadlá ACOND sú pripojené na dispečing výrobcu. Ak by sa niečo stalo, vieme o tom skôr ako Vy a postaráme sa o servis.

Vačšie úspory vďaka vysokej účinnosti

Porovnajte si účinnosť s konkurenciou, alebo nás požiadajte o spracovanie porovnania.

Neuveritelne tichá prvádzka. Aby ste si nepokazili vzťahy so susedmi a so stavebným úradom, ACOND vyrába najtichšie tepelné čerpadlo na trhu. Každý jeden dB je dôležitý. ACOND PRO má akustický tlak v 6m od zariadenia 25,8dB(A).

Pre dlhú životnosť a spolahlivosť je tepelné čerpadlo ACOND vyrobené z nerezu. Chladivo R290 s najlepším pracovným rozsahom, kompresor scroll atď. Žiadne kompromisy, jednoducho kvalita. Na Vašom dome vymeníte kadečo, ale ACOND bude stále poctivo slúžiť.

R
Ponúkame najdlhšiu záruku 5 a 10 rokov bez skrytých podmienok bez podmienky záručných prehliadok. Záruka na celé dielo, nielen na prácu či materiál. Môžete si priobjednať predĺženú záruku 10 a 12 rokov. Za kvalitou si stojíme.
100% servis. Starostlivosť zabezpečujeme v spolupráci s výrobcom. Vaše čerpadlo je neustále pripojené na dispečing výrobcu, a ak by sa aj niečo stalo, postaráme sa o Vás.
ACOND má najviac inštalácií v ČR.

Ocenenia

Ocenenie ForArch2010
Ocenenie veľtrh
Ocenenie Aqua
Ocenenie ForArch